Oidentifierad konstnär akvarell

604911

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Båtar vid brygga, otydligt signerad, akvarell, ca 73x55 cm

Fack 33

Budhistorik (8 bud)
4559538
650
4559533
600
4559536
550
4559533
500
4559535
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.