Titti Åhs olkja på planka

604910

TITTI ÅHS (1922-2014): Landskap med figurer, signerad och daterad Titti nb Åhs 74, olja på träplanka, ca 92x19 cm

Rum 17

Titti Åhs olkja på planka

Budhistorik (20 bud)
4561841
1 400
4561837
1 300
4561811
4561828
4561811

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.