Sängbord

604909

SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Sängbord

Budhistorik (10 bud)
4559214
1 400
4559205
1 300
4558918
850
4558404
4558326
550

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.