Karl Axel Pehrson färglitografier

604907

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): 2 st, motiv med exotiska blommor, signerade och daterade K. A. Persson, nummrerade, bladmått ca 39x49 resp. 45x55 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (7 bud)
4560972
700
4560352
650
4560352
550
4554274
500
4560244
450

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.