Golvlampa mässing

604905

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft. mässing med fot i trä, höjd ca 154

Fot med slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa mässing

Budhistorik (4 bud)

4561788
750
4561657
500
4561498
450
4550492

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.