Anders Palmér oljemålning

604901

ANDERS PALMÉR (född 1958): Nybroviken mot Nationalmuseum, signerad Palmer, olja på duk, 110x142 cm

Rum 2

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4561595
8 000
4561596
8 000
4561595
7 800
4561592
7 600
4561592
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.