Skrivskåp

604892

SKRIVSKÅP, omkring 1800, ek, tvådelat, intarsia med kompassroser, överdel inredd med hyllplan, underdel med tre lådor och snedställd skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 200, 113x52 cm

Slitage, repor och märken, kompletterade delar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivskåp

Budhistorik (3 bud)

4560091
4560048
4558765

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.