Axel Olson färglitografi

604889

AXEL OLSON (1899-1986): (2), färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade, ca 26x52 och 33x53 cm

Ej examinerade ur ram

Axel Olson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

4559105
2019-01-11 09:53:55

2019-01-11 kl 21:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.