Brita Hansson oljemålning

604888

BRITA HANSSON (1918-1979), bymotiv, signerad och daterad Brita Hansson, olja på pannå, 50x58 cm

Smärre slitage

Makadamgatan 11, Helsingborg

Brita Hansson oljemålning

Budhistorik

2019-01-11 kl 18:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.