Gucci damarmbandsur

604887

GUCCI, damur, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 5400 L, originallänk, diameter 27 mm, inkl. 2 extra länkbitar

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Gucci damarmbandsur

Budhistorik (29 bud)
4559477
4559475
2 800
4557412
2 600
4559473
2 600
4557412
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.