Gusten Widerbäck akvarell

604885

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Gatuvy, signerad G. Widerbäck, akvarell, ca 39x39 m

Fack 4

Gusten Widerbäck akvarell

Budhistorik (8 bud)
4564110
650
4564079
600
4562334
550
4562721
500
4562334
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.