Gusten Widerbäck oljemålning

604883

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Motiv från Uppland", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 17,5x26 cm

Pannå något lös i ram

Fack 5

Gusten Widerbäck oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4560995
700
4552551
650
4550763
600
4552550
600
4550763
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.