Einar Jolin oljemålning

604878

EINAR JOLIN (1890-1976): Landskap med hjortar, signerad och daterad Jolin 1943, olja på duk, ca 44,5x53,5 cm

Mindre färgbortfall

Rum 5

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4563985
12 000
4563823
11 500
4563819
11 000
4563805
10 500
4563783
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.