IKEA sideboard Korsör

604873

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 76, 170x42 cm

En skjutdörr med skada, fläckar och slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

IKEA sideboard Korsör

Budhistorik (21 bud)
4559895
2 800
4559880
2 600
4559894
2 600
4559880
2 400
4556172

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.