Mårten Andersson akvarell

604871

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Fiolspelande man i skogsbryn, signerad samt daterad Mårten A -1961, akvarell på papper, bildmått 44x35 cm

Papper med smärre fuktskador

Rum 14

Mårten Andersson akvarell

Budhistorik (6 bud)
4550090
4549357
4549349
4549142
4548954
500

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.