Ulf Gripenholm litografi

604867

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Stadsbild, signerad och daterad, Ulf Gripenholm 1977, 225/250, färglitografi, bildmått ca 50x67 cm

Fack 21

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (13 bud)
4559295
1 300
4559198
4559074
4559196
4559074

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.