Anne-Marie Djurfors oljemålning

604866

ANNE-MARIE DJURFORS Anne-Marie (född 1940): "Huvud II, signerad Djurfors, olja på duk, 33x24 cm

Fack 8

Budhistorik (15 bud)
4558430
4554947
4558429
4554947
1 700
4558428
1 600

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.