Gusten Widerbäck oljemålning

604865

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): "Från Stabby backe i förgrunden, Mariedal vid Börjetull", signerad G. Widerbäck, olja på pannå, ca 39x46 cm

Tavelvagn 2

Gusten Widerbäck  oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4550749
950
4562143
900
4550749
850
4562137
4550749
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.