Helen Tapper skål

604863

HELEN TAPPER, skål, Johansfors, 1900-talets slut, 2-färgad i gult och svart, signerad J-fors H Tapper, höjd ca 20 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 6

Helen Tapper skål

Budhistorik (2 bud)

4560002
4559565

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.