Waldemar Lorentzon litografi

604860

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, numrerad 89/260, färglitografi, bildmått 42x52 cm

Fack 7

Waldemar Lorentzon litografi
Budhistorik (6 bud)
4559596
600
4549139
550
4549129
500
4548192
450
4548192

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.