Bertil Lybeck oljemålning

604853

BERTIL LYBECK (1887-1945): Stilleben, signerad och daterad Lybeck Paris 1925, olja pannå, 46x37 cm

Med dedikation Otto G Carlsund

Bertil Lybeck oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4548566
4548565
4548100
4547637
4547636

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.