Carl Malmsten soffa

604850

CARL MALMSTEN, soffa, "Roma", 1940-tal, klädd i randig textil, brännmärkt CM, längd ca 187, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 2

Carl Malmsten soffa

Budhistorik (12 bud)
4555918
3 800
4558898
3 600
4555918
3 400
4556079
3 200
4555918

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.