Stolar

604844

STOLAR, 5 st, blandstil, 1800/19-tal, betsat trä samt rotting, sitthöjd ca 46 cm

En stol med mindre rottingskada samt en fog som släppt, några lösa i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar

Budhistorik (6 bud)
4559460
4558521
4557571
1 300
4557097
4548815

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.