William Nording oljemålning

604843

WILLIAM NORDING (1884-1956): Ölandsmotiv, signerad och daterad W.Nording -42, olja på pannå, ca 33x41 cm

Fack 23

William Nording oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4562515
1 700
4563086
1 600
4562515
4563081
1 400
4562515

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.