Skrivbord

604841

SKRIVBORD, sk partner desk, 1900-tal, bemålat, sarg med 2 lådor från olika håll, höjd ca 70, 120x73 cm

Mindre slitage, senare bemålat

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 8

Skrivbord

Budhistorik (5 bud)
4556272
900
4555479
850
4551943
4555478
750
4551943

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.