Utomhusbelysning

604839

UTOMHUSBELYSNING, 1900-talets början, koppar samt vitmetall, kupa i glasglas, höjd 78 cm

Ej funktionstestad, slitage

Belysning, Utelampor

Rum 7

Utomhusbelysning

Budhistorik (28 bud)
4557816
4 200
4556269
4552943
3 800
4556268
3 600
4552943
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.