Skänk teak 1960-tal

604838

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, hyllinredning, 4 lådor samt barskåp med spegelglas, höjd ca 107,
bredd ca 172, djup ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skänk teak 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
4559799
4559492
1 600
4553203
4553201
1 400
4552595

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.