Lennart Rosensohn oljemålning

604834

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Fasadmotiv, signerad Rosensohn, olja på duk, ca 98x56 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lennart Rosensohn oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4559057
1 600
4559053
4555683

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.