Kenneth Bergenblad kontorsstol Hercules

604833

KENNETH BERGENBLAD, "Hercules", kontorsstol, Dux, förkromad benställning på hjul, klädsel i djuphäftat skinn, snurr- och vippfunktion, höjd ca 106 cm

Kraftigt bruksslitage, skador på skinnet på armlänen

Möbler, Kontorsmöbler

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (9 bud)
4574228
750
4575048
700
4574228
600
4575047
550
4574228
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.