Hugo Zuhr oljemålning

604832

HUGO ZUHR (1895-1971): "Vy från Skyros", monogramsignerad, daterad 88, olja på duk, 63x75 cm

Rum 4

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4560219
1 400
4560146
1 300
4560145
4555056
850
4548501

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.