Bordslystrar 1 par 1900-tal

604830

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, för 2 ljus vardera, mässing samt marmor, slipade prismor, höjd 41 cm

Belysning, Bordslampor

Bordslystrar 1 par 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4555002
1 600
4554976
4553193
1 400
4552752
1 300
4552752

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.