Bernard Buffet färglitografi

604829

BERNARD BUFFET (Frankrike, 1928-1999): "Fleurs", 1954, signerad och numrerad Bernard Buffet 159/200, färglitografi, ca 55x42 cm, utgiven av L'Oeuvre Gravée (blindstämpel)

Drottninggatan 36, Malmö

Bernard Buffet färglitografi

Budhistorik (22 bud)
4567922
3 400
4567796
3 200
4567796
4567677
2 800
4555642
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.