Edit Geert oljemålning

604827

EDIT GEERT (Danmark 1906-1983): interiör med kvinna, signerad E Geert, olja på duk, ca 65 x 75 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Edit Geert oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4559077
1 400
4559122
1 300
4559077
4559121
4559077

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.