Pottskåp 2 st

604825

POTTSKÅP, 2 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérade i mahgony, beslag i mässing, höjd 71, 45x33, resp 73, 43x30 cm

Delvis blekta, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Delvis blekta, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Pottskåp 2 st

Budhistorik (14 bud)
4558788
6 600
4557474
6 400
4557474
6 000
4557231
5 800
4557473
5 600

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.