Litografi efter Raoul Dufy

604823

RAOUL DUFY (1877-1953), efter: Stilleben, signerad i trycket, färglitografi, ca 90x110 cm

Litografi efter Raoul Dufy

Budhistorik (47 bud)
4560095
6 800
4560102
6 600
4560095
6 400
4560100
6 200
4560095
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.