Arthur Joseph Meadows oljemålning

604819

ARTHUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): "Amblebrase Harbour", olja på duk, signerad Arthur Meadows, ca 26x36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

4559666
1 800
4559665
1 600
4559583
700
4557301
500

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.