Edvard Rosenberg

604814

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Månsken, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1880, olja på duk, ca 42x99 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Edvard Rosenberg

Budhistorik (7 bud)
4560120
4560116
2 800
4560115
2 400
4560114
4559827

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.