Roland Svensson färglitografi

604808

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll / Kvällsljus, Stora Nassa", 1948, signerad Roland S, 42/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm;

Blekt

Tavelvagn 3

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4559811
1 600
4548198
4548196

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.