Figuriner 2 st

604806

FIGURINER, 1 par, 1900-tal, pojke och flicka, Meissenliknande märkning, höjd ca 40-42 cm

Lagningar, sprickor, nagg

Keramik/Porslin

Figuriner 2 st

Budhistorik (6 bud)
4555476
1 800
4554974
1 700
4552141
1 600
4550876
4550874

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.