Birger Ljungqvist akvarell

604805

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kungen och Gundela, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1962, akvarell, ca 32x40 cm

Rum 5

Birger Ljungqvist akvarell

Budhistorik (29 bud)
4564055
6 200
4564022
6 000
4563989
5 800
4563849
5 600
4563988
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.