Olof Arborelius oljemålning

604803

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Kulle med boskap, monogramsignerad, olja på pannå, 24x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4557510
4557281
700
4552541
450
4547780

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.