Stolar

604801

STOLAR, 4 st, 1940-tal, betsad bok, sitsar klädda i grön textil, sitthöjd 44 cm

Slitage, två något lösa i fogarna, fläckar på klädseln

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar

Budhistorik (3 bud)

4558577
4551508
4546668

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.