Bordslampa Alingsås

604798

BORDSLAMPA, keramik, signerad Ulla Winblad- 58, Alingsås keramik, höjd inkl skärm ca 69 cm

Skärm med skador och fläckar

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordslampa Alingsås

Budhistorik (12 bud)
4562671
4563075
4562671
750
4562666
700
4557630
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.