Lindorm Liljefors oljemålning

604797

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur, signerad och daterad -68, olja på pannå, ca 32,5x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4562750
2 600
4562055
2 400
4562052
4561818
4562050
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.