Peder Mönsted oljemålning

604796

PEDER MÖNSTED (Danmark 1859-1941): Vinterlandskap, signerad och daterad P Mønsted Langstedt 1919, olja på duk, ca 23x34 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Peder Mönsted oljemålning

Budhistorik (33 bud)
4563879
37 000
4563887
36 000
4563879
35 000
4563886
34 000
4563879
33 000

Slutpris SEK:
37 000
3 571 EUR, 4 055 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.