Barskåp

604794

BARSKÅP, 1950/60-tal, invändigt med spegelglas samt ett avtgabart hyllplan, utvändig med skuren fris, med belysning, mahogny, nyckel finns, höjd ca 110 samt 86x39 cm

Slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Barskåp

Budhistorik (21 bud)
4558287
4558450
3 800
4558287
3 600
4558449
3 400
4558287
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.