Robert Högfeldt oljemålning

604792

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Landskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 33x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4563369
4561761

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.