Serveringsbord

604791

SERVERINGSBORD, 1900-talets andra hälft, avtagbar bricka, stomme i mässing, höjd ca 62 samt 61x38 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Serveringsbord

Budhistorik (14 bud)
4558318
1 400
4558315
1 300
4558312
4558308
4558311

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.