Jan Zielecki oljemålning

604789

JAN ZIELECKI (Polen, född 1949): I Backspegeln, signerad och daterad J.Zielecki -82, olja på duk, ca 55x73 cm

Rum 3

Jan Zielecki oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4563939
2 800
4563936
2 600
4563933
2 400
4563704
4561877

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.