Penselvaser

604786

PENSELVASER, 2 st, 1900-tal, figurala motiv, höjd ca 28,5 cm,

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Penselvaser

Budhistorik (6 bud)
4558540
4557379
4558539
4557379
4556763
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.